Strona główna .: Materiały
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Filtr cech

Filtr cech pozwala na wyszukiwanie materiału zgodnie z jego właściwosciami. Zaznacz kateegorię która Cię interesuje oraz cechy produktu które są dla Ciebie istotne.

 
Plandeki i siatki ogrodzeniowe stosowane na budowach i imprezach masowych.
 

Plandeka Hobby TARP 80 o wymiarach 4 x 6 m. Produkt zrobiony z bardzo
Plandeka Hobby TARP 80 o wymiarach 6 x 10 m.   Produkt
Plandeki ogrodzeniowe 150g/m2 o wymiarach 1,76 x 3,41 metra. Plandeka ogrodzeniowa Fence TARP o
Siatki ogrodzeniowe 150g/m2 o wymiarach 1,76 x 3,41 metra.   Siatka ogrodzeniowa Fence 
Okrycie do drewna Woodcover 200 UV to plandeka polietylenowa specjalnie przystosowana do okrywania drewna, jest zaoczkowana po obwodzie
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 

Plandeki okryciowe - jak sama nazwa wskazuje są to produkty przeznaczone do przykrywania materiałów zarówno w magazynach jak i na placach budowy. Plandeka okryciowa jest często używana przez firmy posiadajace plac magazynowy, plandeki okryciowe są wodoodporne co pozwala zabezpieczyć okrywane towary przed wilgocią. Plandeki okryciowe dostępne w firmie Safex nie są sprowadzane z Chin co dobrze wpływa na ich jakosć. Towary oferowane przez firmę Safex są bardzo dobre jakościowo i klienci chwalą sobie ich wytrzymałość. Plandeki rusztowaniowe - plandeki na rusztowanie, rozwiazanie przygotowane dla prac rusztowaniowych przedewszystkim w okresie zimy. Plandeka rusztowaniowa zrobiona jest z folii polietylenowej dodatkowo zbrojonej co znacznie zwiększa jej wytrzymałość i trwałość. Plandeki na rusztowania są dostępne również w wersji trudnopalnej. Trudnopalne plandeki rusztowaniowe posiadają certyfikat niepalności są to również plandeki wodoodporne. Plandeki są produkowane pod wymiar dla najpopularniejszych wymiarów rusztowań. Plandeki ogrodzeniowe - Plandeki ogrodzeniowe produkowane są z myślą o najpopularniejszych przęsłach ogrodzeniowych. Organizatorzy imprez chętnie wykorzystują plandeki lub siatki ogrodzeniowe aby odgrodzić widownię od strefy dla VIP-ów. Plandeki budowlane Płachty budowlane czy tez plandeki budowlane to mocne plandeki odporne na działanie promieni UV, czyli stabilizowane na UV. Plandeki polietylenowe świetnie sprawdzają się jako płachty budowlane, są to plandeki wo9doodporne i zaoczkowane na obwodzie aby ułatwić montaż. Plandeka budowlana jest zalecana do okrywania materiałów budowlanych i zabezpiecza ona okrywaną powierzchnię przed wilgocią. Plandeki budowlane są dostępne w firmie Safex po bardzo atrakcyjnych cenach w stosunku do jakosci. Zapraszamy do zapoznania się z bogata ofertą firmy Safex na plandeki budowlane. Plandeki Lankotex® - Plandeki renomowanej firmy Lankotex® to gwarantowana jakość. Lankotex® to również producent bardzo jakoścxiowych i mocnych siatek. Mocne siatki Lankotex® pozyskały uznanie najbardziej wymagających klientów. Lankotex® to producent materiałów takich jak: siatki estradowe, siatki zacieniające, plandeki okryciowe, plandeki i siatki rusztowaniowe, siatki kontenerowe.